Bez šance (2013)

Buď ich zabiješ, alebo sama prídeš o život! Slepá žena bojuje o svoj vlastný život aj majetok, keď ju po vianočnom večierku v byte ohrozujú dvaja sadistickí zlodeji diamantov, ktorí sú pre šperky schopní aj zabíjať.
Sara Frostová je zrakovo postihnutá fotožurnalistka, ktorú prenasleduje tragická minulosť. O zrak prišla v Afganistane ako vojnová reportérka. Stráni sa sveta aj spoločnosti a žije osamelo vo svojom luxusnom apartmáne s krásnou vyhliadkou na streche mrakodrapu v New Yorku.
Zlo si však nájde spôsob, ako sa votrieť do jej života. Práve na Štedrý večer sa uhladený sadistický kriminálnik Hollander a jeho impulzívny komplic Chad rozhodnú zaútočiť na Sarin byt, aby v ňom našli ukradnuté diamanty, ktoré tu niekde ukryl ich parťák po lúpeži. Sara sa ocitla v pasci vlastného izolovaného bytu, uväznená a odrezaná od okolitého sveta. Slepá žena musí v sebe nájsť dostatočnú vnútornú silu, aby dokázala čeliť nekonečnému fyzickému a psychickému utrpeniu, ktorému ju podrobia zločinec a jeho neľútostný komplic. Sara zúfalo bojuje o svoj život. Buď votrelcov zabije, alebo sama príde o život.
Bez šance
Penthouse North
Blindsided

Príspevok Bez šance (2013) je zobrazený ako prvý na Filmy online cz sk.